Hledáte novou výzvu v IT bezpečnosti?

Kdo jste vy?

Jsou vám věci, o kterých tu čtete známé, nebo dokonce blízké? V IT bezpečnosti se profesionálně pohybujete nebo chcete do jejích tajů proniknout blíže? Cítíte, že je pro vás potlačování IT hrozeb posláním?

Kdo jsme my?

IT bezpečnost je obor, který nás baví a chceme mu rozumět. Rádi se o tématech s ní spojených dozvíme více a pak to publikujeme na našem portálu. Firmy se na nás obrací jako na prostředníky, kteří rozumí tomuto řemeslu a znají správné lidi. Lidi, kteří vyřeší jejich problémy (nebo jim ještě lépe předejdou).

Jak si můžeme vzájemně pomoci?

Jsme zvědaví na to, co vás baví a zajímá – moc rádi s vámi budeme v kontaktu, a pokud budeme řešit výzvu, kterou umíte vyřešit právě, rádi se na vás obrátíme. A co můžeme udělat my pro vás? Můžeme vám například poradit s vaším životopisem, nebo vám pomoci najít práci, která pro vás bude koníčkem.

Pošlete nám CV
15min konzultace k CV zdarma


Zasláním svého životopisu či případných dalších osobních materiálů dáváte naší agentuře DigiMates.cz, s.r.o. automaticky souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů za účelem zprostředkování poskytnutí konzultací a případně zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Váš souhlas platí až do jeho odvolání.

O portálu S3C.cz

Zajímá vás IT bezpečnost? Přečtěte si zajímavé case studies, novinky a zajímavosti na s3c.cz!

Josefch s3c
Josef Charvát
editor-in-chief
+420 727 953 288 | LinkedIn

Josef stojí v čele S3C, kde ze své pozice šéfredaktora schvaluje a navrhuje obsah portálu. Díky své zálibě v IT bezpečnosti je úzce specializovaným headhunterem, který nabízí kariérní poradenství a vždy mu na stole leží spoustu zajímavých příležitostí. Proto se na něj neváhejte obrátit, v případě, že si chcete popovídat o Vaši kariéře, současné situaci na trhu a nebo třeba chcete jen zajít na pivo :-)

Tomasjs3c
Tomáš Jeziorský
redaktor

Tomáš je externí redaktor. Pečlivě vybírá a píše o tom nejdůležitějším z aktuálního dění ve světě IT bezpečnosti a předává tak své zkušenosti dál. Kromě IT bezpečnosti ho zajímá matematika, kryptologie a celkově všechno, k čemu je zapotřebí "out of the box" myšlení. Pokud si chcete na nějaké z těch témat popovídat, určitě mu napište.

Petrv s3c
Petr Veselý
šedá eminence
+420 603 393 788 | LinkedIn

Petr je součástí týmu, který vybudoval komunitní portál www.projectman.cz. Je mentorem týmu, který vytváří S3C portál a jeho zkušenosti projektového manažera pomáhají měnit nápady a myšlenky ve skutečnost. IT security je dalším tématem, do kterého se pustil a spolu s Josefem je jejich úkolem problematice rozumět po odborné stránce. Jeho cílem je poznat se s většinou odborníků na IT bezpečnost v České republice.

Lukas benzl s3c
Lukáš Benzl
redaktor
Lukáš je redaktor a copywriter. Aktivně sleduje témata týkající se kybernetické bezpečnosti, kryptoměn a ochrany osobních údajů. Na začátku roku 2018 získal certifikát potvrzující jeho odbornost v oblasti GDPR a začal působit také jako externí Data Protection Officer.
s3c.cz je součástí skupiny DigiMates.