Hledáte novou výzvu v IT bezpečnosti?

Kdo jste vy?

Jsou vám věci, o kterých tu čtete známé, nebo dokonce blízké? V IT bezpečnosti se profesionálně pohybujete nebo chcete do jejích tajů proniknout blíže? Cítíte, že je pro vás potlačování IT hrozeb posláním?

Kdo jsme my?

IT bezpečnost je obor, který nás baví a chceme mu rozumět. Rádi se o tématech s ní spojených dozvíme více a pak to publikujeme na našem portálu. Firmy se na nás obrací jako na prostředníky, kteří rozumí tomuto řemeslu a znají správné lidi. Lidi, kteří vyřeší jejich problémy (nebo jim ještě lépe předejdou).

Jak si můžeme vzájemně pomoci?

Jsme zvědaví na to, co vás baví a zajímá – moc rádi s vámi budeme v kontaktu, a pokud budeme řešit výzvu, kterou umíte vyřešit právě, rádi se na vás obrátíme. A co můžeme udělat my pro vás? Můžeme vám například poradit s vaším životopisem, nebo vám pomoci najít práci, která pro vás bude koníčkem.

Pošlete nám CV
15min konzultace k CV zdarma


Zasláním svého životopisu či případných dalších osobních materiálů dáváte naší agentuře DigiMates.cz, s.r.o. automaticky souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů za účelem zprostředkování poskytnutí konzultací a případně zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Váš souhlas platí až do jeho odvolání.

O portálu S3C.cz

Zajímá vás IT bezpečnost? Přečtěte si zajímavé case studies, novinky a zajímavosti na s3c.cz!

Josefch s3c
Josef Charvát
editor-in-chief
+420 727 953 288 | LinkedIn

Josef stojí v čele S3C, kde ze své pozice šéfredaktora schvaluje a navrhuje obsah portálu. Díky své zálibě v IT bezpečnosti je úzce specializovaným headhunterem, který nabízí kariérní poradenství a vždy mu na stole leží spoustu zajímavých příležitostí. Proto se na něj neváhejte obrátit, v případě, že si chcete popovídat o Vaši kariéře, současné situaci na trhu a nebo třeba chcete jen zajít na pivo :-)

Tomasjs3c
Tomáš Jeziorský
redaktor

Tomáš je externí redaktor. Pečlivě vybírá a píše o tom nejdůležitějším z aktuálního dění ve světě IT bezpečnosti a předává tak své zkušenosti dál. Kromě IT bezpečnosti ho zajímá matematika, kryptologie a celkově všechno, k čemu je zapotřebí "out of the box" myšlení. Pokud si chcete na nějaké z těch témat popovídat, určitě mu napište.

Petrv s3c
Petr Veselý
šedá eminence
+420 603 393 788 | LinkedIn

Petr je součástí týmu, který vybudoval komunitní portál www.projectman.cz. Je mentorem týmu, který vytváří S3C portál a jeho zkušenosti projektového manažera pomáhají měnit nápady a myšlenky ve skutečnost. IT security je dalším tématem, do kterého se pustil a spolu s Josefem je jejich úkolem problematice rozumět po odborné stránce. Jeho cílem je poznat se s většinou odborníků na IT bezpečnost v České republice.

Marketg s3c
Markéta Gajdošová
redaktorka
+420 772 028 556 | LinkedIn

Markéta je redaktorka a copywriterka. Stará se o obsah a formu článků, a hlavně píše o všem, co ji zaujme. Neváhá se pouštět ani tam, kam by se leckdo jiný bál. Pokud máte náměty na článek, nebo chcete sami psát na náš web, je vaší osobou.

s3c.cz je součástí skupiny DigiMates.